faza zasadnicza

Pobierz

Kolejka nr 1wróć na początek

15-10-2018 18:00
mecz nr: 1 TV
Chemik BydgoszczPGE Skra Bełchatów3:2 21:25 25:23 25:19 27:29 18:16
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW:
S1: IGNATOWICZ P
S2: KOBIENIA W
ES: MISCHKE
VIS:
13-10-2018 17:30
mecz nr: 2 TV
MKS BędzinZAKSA Kędzierzyn - Koźle1:3 29:27 18:25 22:25 23:25
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: PINDRAL S
S2: GADZINA M
ES: KAPA
VIS:
29-11-2018
mecz nr: 3
Drużyna wykluczona z PLTrefl Gdańsk
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: BROŃSKI J
S2: WOLSKI Z
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
14-10-2018 17:30
mecz nr: 4 TV
GKS KatowiceIndykpol AZS Olsztyn3:1 25:23 25:17 23:25 25:23
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW:
S1: FLIS T
S2: LITWIN J
ES: LASOK
VIS:
12-10-2018 18:00
mecz nr: 5 TV
Cerrad Czarni RadomJastrzębski Węgiel0:3 23:25 19:25 20:25
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW: DUDEK P
S1: SKOWROŃSKI P
S2: MAKOWSKI J
ES: KOZIEŁ
VIS:
13-10-2018 14:45
mecz nr: 6 TV
Aluron Virtu Warta ZawiercieAsseco Resovia Rzeszów3:2 25:23 23:25 25:19 21:25 15:13
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW: LEMEK A
S1: NIEWIAROWSKA M
S2: HERBIK M
ES: TOBIASZ
VIS:
12-10-2018 20:30
mecz nr: 7 TV
ONICO WarszawaCuprum Lubin3:0 25:22 25:21 25:19
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: KRÓL P
S2: KOLENDOWSKI M
ES: TROCIŃSKI
VIS:

Kolejka nr 2 [środa]wróć na początek

17-10-2018 18:00
mecz nr: 8
Cuprum LubinChemik Bydgoszcz1:3 19:25 23:25 25:16 22:25
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: KRÓL P
S2: BUDZIK M
ES: JARZĘBICKA
VIS:
17-10-2018 20:30
mecz nr: 9 TV
Asseco Resovia RzeszówONICO Warszawa1:3 18:25 23:25 25:23 21:25
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW: STRZYLAK S
S1: KOBIENIA W
S2: IGNATOWICZ P
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
17-10-2018 18:00
mecz nr: 10
Aluron Virtu Warta ZawiercieJastrzębski Węgiel2:3 20:25 25:21 25:13 22:25 13:15
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: PINDRAL S
S2: BURKIEWICZ P
ES: KAPA
VIS:
17-10-2018 18:00
mecz nr: 11
Indykpol AZS OlsztynCerrad Czarni Radom0:3 22:25 22:25 17:25
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW: MATUSIAK C
S1: GADZINA M
S2: LITWIN J
ES: AWIŻEŃ
VIS:
17-10-2018 18:30
mecz nr: 12
Trefl GdańskGKS Katowice3:2 25:21 19:25 15:25 25:22 16:14
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: WOLSKI Z
S2: MAKOWSKI J
ES: BROŻYNA
VIS:
17-10-2018
mecz nr: 13
Drużyna wykluczona z PLZAKSA Kędzierzyn - Koźle
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW: JASIŃSKI D
S1: LAGIERSKI M
S2: WEINER M
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
17-10-2018 17:00
mecz nr: 14
PGE Skra BełchatówMKS Będzin3:1 25:21 25:27 25:18 25:20
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW:
S1: MACIEJEWSKI M
S2: BROŃSKI J
ES: OLSZYCKA
VIS:

Kolejka nr 3wróć na początek

19-10-2018 18:00
mecz nr: 15 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleChemik Bydgoszcz3:0 25:15 25:14 25:18
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: LITWIN J
S2: FLIS T
ES: KRUK
VIS:
20-10-2018 14:45
mecz nr: 16 TV
PGE Skra BełchatówTrefl Gdańsk3:2 20:25 25:23 25:19 16:25 15:11
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: HERBIK M
S2: NIEWIAROWSKA M
ES: OLSZYCKA
VIS:
20-10-2018 17:30
mecz nr: 17 TV
Indykpol AZS OlsztynMKS Będzin3:0 26:24 25:23 25:15
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW:
S1: MAKOWSKI J
S2: MACIEJEWSKI M
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
21-10-2018
mecz nr: 18
Jastrzębski WęgielDrużyna wykluczona z PL
obsada sędziowska:KT: LUKS D
KW: JACYNA G
S1: KOLENDOWSKI M
S2: BURKIEWICZ P
ES: KRUK
VIS:
22-10-2018 18:00
mecz nr: 19 TV
Asseco Resovia RzeszówGKS Katowice0:3 22:25 19:25 34:36
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW:
S1: PINDRAL S
S2: TWARDOWSKI M
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
21-10-2018 17:30
mecz nr: 20 TV
Cuprum LubinCerrad Czarni Radom0:3 18:25 19:25 25:27
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW: LEMEK A
S1: MAROSZEK W
S2: WEINER M
ES: BARTŁOMIEJCZAK
VIS:
21-10-2018 20:00
mecz nr: 21 TV
ONICO WarszawaAluron Virtu Warta Zawiercie3:1 25:17 25:21 20:25 25:23
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: BROŃSKI J
S2: SKOWROŃSKI P
ES: TROCIŃSKI
VIS:

Kolejka nr 4wróć na początek

27-10-2018 17:30
mecz nr: 22 TV
Chemik BydgoszczAluron Virtu Warta Zawiercie0:3 20:25 18:25 13:25
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: MACIEJEWSKI M
S2: MAKOWSKI J
ES: BROŻYNA
VIS:
26-10-2018 20:30
mecz nr: 23 TV
Cerrad Czarni RadomONICO Warszawa3:0 25:21 25:22 25:22
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW: MATUSIAK C
S1: LAGIERSKI M
S2: KRÓL P
ES: ADAMIEC
VIS:
26-10-2018 18:00
mecz nr: 24 TV
GKS KatowiceCuprum Lubin0:3 21:25 22:25 24:26
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW: STRZYLAK S
S1: GADZINA M
S2: BURKIEWICZ P
ES: LASOK
VIS:
28-10-2018
mecz nr: 25
Drużyna wykluczona z PLAsseco Resovia Rzeszów
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW: JACYNA G
S1: MICHLIC A
S2: BROŃSKI J
ES: RADECKI
VIS:
29-10-2018 18:00
mecz nr: 26 TV
MKS BędzinJastrzębski Węgiel2:3 21:25 25:21 25:19 13:25 10:15
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: IGNATOWICZ P
S2: KOBIENIA W
ES: KAPA
VIS:
27-10-2018 14:45
mecz nr: 27 TV
PGE Skra BełchatówIndykpol AZS Olsztyn0:3 24:26 17:25 22:25
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW: DUDEK P
S1: TWARDOWSKI M
S2: PINDRAL S
ES: OLSZYCKA
VIS:
28-10-2018 17:30
mecz nr: 28 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleTrefl Gdańsk3:0 25:21 26:24 25:23
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW: LEMEK A
S1: BUDZIK M
S2: WEINER M
ES: KRUK
VIS:

Kolejka nr 5wróć na początek

04-11-2018 17:30
mecz nr: 29 TV
Trefl GdańskChemik Bydgoszcz3:1 23:25 25:17 26:24 25:21
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: KRÓL P
S2: BUDZIK M
ES: BROŻYNA
VIS:
02-11-2018 20:30
mecz nr: 30 TV
Indykpol AZS OlsztynZAKSA Kędzierzyn - Koźle1:3 22:25 28:30 25:23 16:25
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW: JASIŃSKI D
S1: NIEWIAROWSKA M
S2: HERBIK M
ES: AWIŻEŃ
VIS:
03-11-2018 14:45
mecz nr: 31 TV
Jastrzębski WęgielPGE Skra Bełchatów3:1 25:22 17:25 27:25 25:21
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW: STRZYLAK S
S1: BURKIEWICZ P
S2: FLIS T
ES: KRUK
VIS:
03-11-2018 17:30
mecz nr: 32 TV
Asseco Resovia RzeszówMKS Będzin0:3 33:35 14:25 22:25
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: KOLENDOWSKI M
S2: TWARDOWSKI M
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
03-11-2018
mecz nr: 33
Cuprum LubinDrużyna wykluczona z PL
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: SKOWROŃSKI P
S2: MICHLIC A
ES: JARZĘBICKA
VIS:
04-12-2018 20:30
mecz nr: 34 TV
ONICO WarszawaGKS Katowice3:1 23:25 25:17 25:15 25:18
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: LITWIN J
S2: GADZINA M
ES: TROCIŃSKI
VIS:
04-11-2018 14:45
mecz nr: 35 TV
Aluron Virtu Warta ZawiercieCerrad Czarni Radom0:3 13:25 23:25 19:25
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW: JACYNA G
S1: BROŃSKI J
S2: WOLSKI Z
ES: KAPA
VIS:

Kolejka nr 6 [środa]wróć na początek

07-11-2018 18:00
mecz nr: 36
Chemik BydgoszczCerrad Czarni Radom1:3 19:25 25:19 23:25 18:25
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: KOLENDOWSKI M
S2: GADZINA M
ES: MISCHKE
VIS:
07-11-2018 18:00
mecz nr: 37
Aluron Virtu Warta ZawiercieGKS Katowice3:1 25:27 25:22 25:18 25:23
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: WEINER M
S2: BROŃSKI J
ES: BEDNAREK
VIS:
08-11-2018
mecz nr: 38
Drużyna wykluczona z PLONICO Warszawa
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: FLIS T
S2: BURKIEWICZ P
ES: STĘPIŃSKA
VIS:
07-11-2018 18:00
mecz nr: 39
MKS BędzinCuprum Lubin1:3 23:25 14:25 25:23 21:25
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW: DUDEK P
S1: WOLSKI Z
S2: MICHLIC A
ES: KAPA
VIS:
07-11-2018 18:00
mecz nr: 40 TV
PGE Skra BełchatówAsseco Resovia Rzeszów3:1 32:30 21:25 26:24 25:21
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW: MATUSIAK C
S1: KOBIENIA W
S2: IGNATOWICZ P
ES: ADAMIEC
VIS:
07-11-2018 20:30
mecz nr: 41 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleJastrzębski Węgiel3:0 25:18 25:22 25:20
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW: JACYNA G
S1: TWARDOWSKI M
S2: PINDRAL S
ES: KRUK
VIS:
31-10-2018 18:00
mecz nr: 42 TV
Trefl GdańskIndykpol AZS Olsztyn3:2 19:25 22:25 25:20 31:29 15:6
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW:
S1: LAGIERSKI M
S2: KRÓL P
ES: NASIŁOWSKI
VIS:

Kolejka nr 7wróć na początek

10-11-2018 20:00
mecz nr: 43 TV
Indykpol AZS OlsztynChemik Bydgoszcz3:0 30:28 25:17 26:24
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: SKOWROŃSKI P
S2: BROŃSKI J
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
10-11-2018 14:45
mecz nr: 44 TV
Jastrzębski WęgielTrefl Gdańsk3:0 25:22 25:16 25:18
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: HERBIK M
S2: TWARDOWSKI M
ES: KRUK
VIS:
11-11-2018 14:45
mecz nr: 45 TV
Asseco Resovia RzeszówZAKSA Kędzierzyn - Koźle2:3 13:25 26:28 25:20 25:23 18:20
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW: DUDEK P
S1: LAGIERSKI M
S2: MAROSZEK W
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
10-11-2018 17:30
mecz nr: 46 TV
Cuprum LubinPGE Skra Bełchatów0:3 16:25 17:25 22:25
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: BUDZIK M
S2: WEINER M
ES: JARZĘBICKA
VIS:
12-11-2018 18:00
mecz nr: 47 TV
MKS BędzinONICO Warszawa1:3 25:22 17:25 17:25 20:25
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: MICHLIC A
S2: WOLSKI Z
ES: KAPA
VIS:
11-11-2018
mecz nr: 48
Aluron Virtu Warta ZawiercieDrużyna wykluczona z PL
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW:
S1: IGNATOWICZ P
S2: KOBIENIA W
ES: KAPA
VIS:
12-11-2018 20:30
mecz nr: 49 TV
Cerrad Czarni RadomGKS Katowice3:0 25:18 25:16 25:22
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: MAKOWSKI J
S2: MACIEJEWSKI M
ES: KOZIEŁ
VIS:

Kolejka nr 8wróć na początek

17-11-2018 17:30
mecz nr: 50 TV
Chemik BydgoszczGKS Katowice3:1 19:25 25:21 25:21 25:15
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW: STRZYLAK S
S1: FLIS T
S2: LITWIN J
ES: MATUSZAK
VIS:
18-11-2018
mecz nr: 51
Drużyna wykluczona z PLCerrad Czarni Radom
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW:
S1: WOLSKI Z
S2: SKOWROŃSKI P
ES: RADECKI
VIS:
19-11-2018 18:00
mecz nr: 52 TV
MKS BędzinAluron Virtu Warta Zawiercie2:3 25:20 21:25 21:25 25:20 12:15
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW: LEMEK A
S1: LAGIERSKI M
S2: KRÓL P
ES: KAPA
VIS:
17-11-2018 14:45
mecz nr: 53 TV
PGE Skra BełchatówONICO Warszawa3:0 25:21 25:21 25:20
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: BURKIEWICZ P
S2: MAROSZEK W
ES: ADAMIEC
VIS:
16-11-2018 20:30
mecz nr: 54 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleCuprum Lubin3:0 25:16 25:22 25:14
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: KOLENDOWSKI M
S2: GADZINA M
ES: KRUK
VIS:
16-11-2018 18:00
mecz nr: 55 TV
Trefl GdańskAsseco Resovia Rzeszów1:3 16:25 25:22 20:25 22:25
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW: JACYNA G
S1: BROŃSKI J
S2: PINDRAL S
ES: BROŻYNA
VIS:
18-11-2018 14:45
mecz nr: 56 TV
Indykpol AZS OlsztynJastrzębski Węgiel1:3 22:25 25:27 25:18 14:25
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: TWARDOWSKI M
S2: GADZINA M
ES: AWIŻEŃ
VIS:

Kolejka nr 9wróć na początek

26-11-2018 18:00
mecz nr: 57 TV
Jastrzębski WęgielChemik Bydgoszcz0:3 23:25 16:25 22:25
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW:
S1: SKOWROŃSKI P
S2: WOLSKI Z
ES: KRUK
VIS:
23-11-2018 20:30
mecz nr: 58 TV
Asseco Resovia RzeszówIndykpol AZS Olsztyn2:3 23:25 23:25 25:18 25:16 11:15
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: KOLENDOWSKI M
S2: KRÓL P
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
25-11-2018 14:45
mecz nr: 59 TV
Cuprum LubinTrefl Gdańsk0:3 19:25 21:25 20:25
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: MICHLIC A
S2: BROŃSKI J
ES: JARZĘBICKA
VIS:
27-11-2018 19:00
mecz nr: 60 TV
ONICO WarszawaZAKSA Kędzierzyn - Koźle1:3 17:25 19:25 25:18 13:25
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW: JASIŃSKI D
S1: WEINER M
S2: PINDRAL S
ES: OLSZYCKA
VIS:
24-11-2018 17:30
mecz nr: 61 TV
Aluron Virtu Warta ZawierciePGE Skra Bełchatów3:1 25:20 25:20 25:27 25:21
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW: LEMEK A
S1: MACIEJEWSKI M
S2: MAKOWSKI J
ES: KAPA
VIS:
23-11-2018 18:00
mecz nr: 62 TV
Cerrad Czarni RadomMKS Będzin3:0 25:12 25:16 25:17
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW:
S1: BURKIEWICZ P
S2: FLIS T
ES: KOZIEŁ
VIS:
24-11-2018
mecz nr: 63
GKS KatowiceDrużyna wykluczona z PL
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: HERBIK M
S2: NIEWIAROWSKA M
ES: KRUK
VIS:

Kolejka nr 10wróć na początek

08-12-2018
mecz nr: 64
Chemik BydgoszczDrużyna wykluczona z PL
10-12-2018 18:00
mecz nr: 65 TV
MKS BędzinGKS Katowice2:3 22:25 25:23 20:25 25:23 24:26
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW: LEMEK A
S1: TWARDOWSKI M
S2: HERBIK M
ES: TOBIASZ
VIS:
09-12-2018 14:45
mecz nr: 66 TV
PGE Skra BełchatówCerrad Czarni Radom3:1 16:25 25:23 25:21 25:19
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: KOLENDOWSKI M
S2: BURKIEWICZ P
ES: OLSZYCKA
VIS:
08-12-2018 17:30
mecz nr: 67 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleAluron Virtu Warta Zawiercie3:1 25:19 20:25 25:17 28:26
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: MAKOWSKI J
S2: MACIEJEWSKI M
ES: ŁEMPICKI
VIS:
07-12-2018 20:30
mecz nr: 68 TV
Trefl GdańskONICO Warszawa1:3 25:20 18:25 15:25 14:25
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW: JASIŃSKI D
S1: MACIEJEWSKI M
S2: MAKOWSKI J
ES: BROŻYNA
VIS:
09-12-2018 17:30
mecz nr: 69 TV
Indykpol AZS OlsztynCuprum Lubin2:3 25:11 10:25 25:22 18:25 11:15
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: TWARDOWSKI M
S2: FLIS T
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
08-12-2018 14:45
mecz nr: 70 TV
Jastrzębski WęgielAsseco Resovia Rzeszów3:1 25:23 27:29 25:18 25:21
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW: DUDEK P
S1: MICHLIC A
S2: SKOWROŃSKI P
ES: KAPA
VIS:

Kolejka nr 11 [środa]wróć na początek

12-12-2018 18:00
mecz nr: 71
Asseco Resovia RzeszówChemik Bydgoszcz3:2 27:25 22:25 26:24 26:28 16:14
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW:
S1: LAGIERSKI M
S2: WEINER M
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
12-12-2018 18:00
mecz nr: 72
Cuprum LubinJastrzębski Węgiel2:3 25:23 19:25 20:25 25:21 9:15
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: MAKOWSKI J
S2: MACIEJEWSKI M
ES: BARTŁOMIEJCZAK
VIS:
12-12-2018 20:30
mecz nr: 73 TV
ONICO WarszawaIndykpol AZS Olsztyn3:1 25:18 25:21 21:25 25:11
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW: MATUSIAK C
S1: PINDRAL S
S2: MICHLIC A
ES: TROCIŃSKI
VIS:
12-12-2018 18:00
mecz nr: 74
Aluron Virtu Warta ZawiercieTrefl Gdańsk3:2 25:23 25:19 27:29 20:25 15:10
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW:
S1: LITWIN J
S2: BURKIEWICZ P
ES: BEDNAREK
VIS:
12-12-2018 17:30
mecz nr: 75 TV
Cerrad Czarni RadomZAKSA Kędzierzyn - Koźle0:3 21:25 18:25 20:25
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: MAROSZEK W
S2: BUDZIK M
ES: KOZIEŁ
VIS:
12-12-2018 19:00
mecz nr: 76
GKS KatowicePGE Skra Bełchatów3:0 25:23 25:17 25:19
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: SKOWROŃSKI P
S2: BROŃSKI J
ES: LASOK
VIS:
12-12-2018
mecz nr: 77
Drużyna wykluczona z PLMKS Będzin

Kolejka nr 12wróć na początek

17-12-2018 17:30
mecz nr: 78 TV
Chemik BydgoszczMKS Będzin3:0 25:18 25:21 25:20
obsada sędziowska:KT: BRANDT M
KW: STRZYLAK S
S1: MAKOWSKI J
S2: SKOWROŃSKI P
ES: MATUSZAK
VIS:
15-12-2018
mecz nr: 79
PGE Skra BełchatówDrużyna wykluczona z PL
15-12-2018 17:30
mecz nr: 80 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleGKS Katowice3:1 23:25 25:19 25:18 25:20
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: FLIS T
S2: KOLENDOWSKI M
ES: KRUK
VIS:
16-12-2018 14:45
mecz nr: 81 TV
Trefl GdańskCerrad Czarni Radom0:3 23:25 20:25 18:25
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW:
S1: GADZINA M
S2: LITWIN J
ES: BROŻYNA
VIS:
15-12-2018 20:30
mecz nr: 82 TV
Indykpol AZS OlsztynAluron Virtu Warta Zawiercie2:3 23:25 18:25 25:23 25:17 9:15
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW: MATUSIAK C
S1: LITWIN J
S2: GADZINA M
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
16-12-2018 17:30
mecz nr: 83 TV
Jastrzębski WęgielONICO Warszawa2:3 22:25 17:25 25:19 25:20 11:15
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: BROŃSKI J
S2: WOLSKI Z
ES: KAPA
VIS:
16-12-2018 20:30
mecz nr: 84 TV
Asseco Resovia RzeszówCuprum Lubin3:0 25:21 25:22 25:15
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: WEINER M
S2: LAGIERSKI M
ES: STARAKIEWICZ
VIS:

Kolejka nr 13wróć na początek

21-12-2018 20:30
mecz nr: 85 TV
Chemik BydgoszczONICO Warszawa1:3 25:22 18:25 19:25 19:25
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: LAGIERSKI M
S2: WEINER M
ES: MATUSZAK
VIS:
21-12-2018 17:30
mecz nr: 86 TV
Aluron Virtu Warta ZawiercieCuprum Lubin3:1 25:22 25:20 15:25 25:23
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: GADZINA M
S2: FLIS T
ES: KAPA
VIS:
20-12-2018 20:30
mecz nr: 87 TV
Cerrad Czarni RadomAsseco Resovia Rzeszów1:3 22:25 22:25 28:26 16:25
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: LITWIN J
S2: KOLENDOWSKI M
ES: KOZIEŁ
VIS:
22-12-2018 17:30
mecz nr: 88 TV
Jastrzębski WęgielGKS Katowice3:0 25:18 25:20 25:20
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: BUDZIK M
S2: WEINER M
ES: KRUK
VIS:
22-12-2018
mecz nr: 89
Drużyna wykluczona z PLIndykpol AZS Olsztyn
22-12-2018 20:30
mecz nr: 90 TV
MKS BędzinTrefl Gdańsk0:3 23:25 23:25 19:25
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: PINDRAL S
S2: MAKOWSKI J
ES: BEDNAREK
VIS:
22-12-2018 14:45
mecz nr: 91 TV
PGE Skra BełchatówZAKSA Kędzierzyn - Koźle1:3 25:27 25:23 20:25 22:25
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW: JACYNA G
S1: BURKIEWICZ P
S2: TWARDOWSKI M
ES: OLSZYCKA
VIS:

Kolejka nr 14wróć na początek

28-12-2018 17:30
mecz nr: 92 TV
PGE Skra BełchatówChemik Bydgoszcz3:0 25:22 25:21 25:15
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: BROŃSKI J
S2: WOLSKI Z
ES: OLSZYCKA
VIS:
30-11-2018 20:30
mecz nr: 93 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleMKS Będzin3:0 25:16 25:18 25:22
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: HERBIK M
S2: LITWIN J
ES: KRUK
VIS:
29-12-2018
mecz nr: 94
Trefl GdańskDrużyna wykluczona z PL
28-12-2018 20:30
mecz nr: 95 TV
Indykpol AZS OlsztynGKS Katowice1:3 19:25 18:25 25:21 15:25
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: MACIEJEWSKI M
S2: MICHLIC A
ES: AWIŻEŃ
VIS:
29-12-2018 14:45
mecz nr: 96 TV
Jastrzębski WęgielCerrad Czarni Radom3:0 25:16 25:16 25:20
obsada sędziowska:KT: PAKOSZ K
KW:
S1: BURKIEWICZ P
S2: FLIS T
ES: KRUK
VIS:
01-02-2019 20:30
mecz nr: 97 TV
Asseco Resovia RzeszówAluron Virtu Warta Zawiercie0:3 21:25 23:25 22:25
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: TWARDOWSKI M
S2: NIEWIAROWSKA M
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
21-11-2018 18:00
mecz nr: 98 TV
Cuprum LubinONICO Warszawa1:3 19:25 27:25 23:25 16:25
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: BROŃSKI J
S2: WOLSKI Z
ES: BARTŁOMIEJCZAK
VIS:

Kolejka nr 15wróć na początek

13-01-2019 20:30
mecz nr: 99 TV
Chemik BydgoszczCuprum Lubin2:3 25:19 25:22 17:25 23:25 10:15
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW: JASIŃSKI D
S1: HERBIK M
S2: NIEWIAROWSKA M
ES: MISCHKE
VIS:
12-01-2019 14:45
mecz nr: 100 TV
ONICO WarszawaAsseco Resovia Rzeszów3:0 25:18 25:21 25:14
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: KRÓL P
S2: LAGIERSKI M
ES: TROCIŃSKI
VIS:
14-01-2019 17:30
mecz nr: 101 TV
Jastrzębski WęgielAluron Virtu Warta Zawiercie3:1 25:21 25:15 22:25 25:14
obsada sędziowska:KT: PAKOSZ K
KW:
S1: MAROSZEK W
S2: BUDZIK M
ES: KRUK
VIS:
13-01-2019 14:45
mecz nr: 102 TV
Cerrad Czarni RadomIndykpol AZS Olsztyn3:2 16:25 25:20 25:14 18:25 15:7
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW: STRZYLAK S
S1: KOLENDOWSKI M
S2: FLIS T
ES: KOZIEŁ
VIS:
11-01-2019 20:30
mecz nr: 103 TV
GKS KatowiceTrefl Gdańsk3:1 25:20 27:29 25:19 25:18
obsada sędziowska:KT: SKORUPA A
KW: LEMEK A
S1: PINDRAL S
S2: TWARDOWSKI M
ES: LASOK
VIS:
12-01-2019
mecz nr: 104
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleDrużyna wykluczona z PL
11-01-2019 17:30
mecz nr: 105 TV
MKS BędzinPGE Skra Bełchatów0:3 22:25 14:25 20:25
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: WOLSKI Z
S2: MICHLIC A
ES: KAPA
VIS:

Kolejka nr 16wróć na początek

19-01-2019 20:30
mecz nr: 106 TV
Chemik BydgoszczZAKSA Kędzierzyn - Koźle0:3 14:25 20:25 20:25
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW:
S1: LAGIERSKI M
S2: KRÓL P
ES: MATUSZAK
VIS:
11-03-2019 20:30
mecz nr: 107 TV
Trefl GdańskPGE Skra Bełchatów2:3 25:27 25:27 25:18 25:22 11:15
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW: JASIŃSKI D
S1: TWARDOWSKI M
S2: PINDRAL S
ES: BROŻYNA
VIS:
21-01-2019 20:30
mecz nr: 108 TV
MKS BędzinIndykpol AZS Olsztyn0:3 14:25 36:38 19:25
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW:
S1: NIEWIAROWSKA M
S2: PINDRAL S
ES: KAPA
VIS:
19-01-2019
mecz nr: 109
Drużyna wykluczona z PLJastrzębski Węgiel
20-01-2019 17:30
mecz nr: 110 TV
GKS KatowiceAsseco Resovia Rzeszów3:0 25:21 25:23 25:18
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: MICHLIC A
S2: SKOWROŃSKI P
ES: LASOK
VIS:
18-01-2019 17:30
mecz nr: 111 TV
Cerrad Czarni RadomCuprum Lubin3:1 25:20 25:20 15:25 25:17
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: MAKOWSKI J
S2: MACIEJEWSKI M
ES: KOZIEŁ
VIS:
19-01-2019 14:45
mecz nr: 112 TV
Aluron Virtu Warta ZawiercieONICO Warszawa3:1 22:25 25:19 25:23 25:23
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW: DUDEK P
S1: BURKIEWICZ P
S2: LITWIN J
ES: KAPA
VIS:

Kolejka nr 17wróć na początek

30-01-2019 20:30
mecz nr: 113 TV
Aluron Virtu Warta ZawiercieChemik Bydgoszcz3:1 25:27 27:25 26:24 25:21
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: WOLSKI Z
S2: MACIEJEWSKI M
ES: KAPA
VIS:
02-02-2019 17:30
mecz nr: 114 TV
ONICO WarszawaCerrad Czarni Radom3:0 25:21 25:19 25:16
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW:
S1: BURKIEWICZ P
S2: LAGIERSKI M
ES: TROCIŃSKI
VIS:
01-02-2019 17:30
mecz nr: 115 TV
Cuprum LubinGKS Katowice3:1 23:25 25:18 25:19 25:19
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: FLIS T
S2: KOLENDOWSKI M
ES: JARZĘBICKA
VIS:
02-02-2019
mecz nr: 116
Asseco Resovia RzeszówDrużyna wykluczona z PL
03-02-2019 17:30
mecz nr: 117 TV
Jastrzębski WęgielMKS Będzin3:0 25:17 25:20 25:21
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: LITWIN J
S2: GADZINA M
ES: KRUK
VIS:
02-02-2019 14:45
mecz nr: 118 TV
Indykpol AZS OlsztynPGE Skra Bełchatów3:1 20:25 36:34 25:21 25:15
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: BUDZIK M
S2: KRÓL P
ES: PUCHALSKA
VIS:
05-03-2019 20:30
mecz nr: 119 TV
Trefl GdańskZAKSA Kędzierzyn - Koźle3:1 26:24 25:20 23:25 25:21
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: MICHLIC A
S2: MAKOWSKI J
ES: AWIŻEŃ
VIS:

Kolejka nr 18 [środa]wróć na początek

03-02-2019 14:45
mecz nr: 120 TV
Chemik BydgoszczTrefl Gdańsk0:3 17:25 24:26 21:25
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: KRÓL P
S2: BUDZIK M
ES: MISCHKE
VIS:
06-02-2019 18:30
mecz nr: 121
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleIndykpol AZS Olsztyn3:1 25:18 33:35 25:20 25:22
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: MAROSZEK W
S2: WOLSKI Z
ES: KRUK
VIS:
06-02-2019 20:30
mecz nr: 122 TV
PGE Skra BełchatówJastrzębski Węgiel1:3 25:27 25:20 23:25 27:29
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW: JACYNA G
S1: PINDRAL S
S2: TWARDOWSKI M
ES: OLSZYCKA
VIS:
05-02-2019 20:30
mecz nr: 123 TV
MKS BędzinAsseco Resovia Rzeszów1:3 25:22 15:25 15:25 23:25
obsada sędziowska:KT: PAKOSZ K
KW:
S1: BURKIEWICZ P
S2: FLIS T
ES: TOBIASZ
VIS:
06-02-2019
mecz nr: 124
Drużyna wykluczona z PLCuprum Lubin
06-02-2019 17:30
mecz nr: 125 TV
GKS KatowiceONICO Warszawa1:3 22:25 26:24 18:25 15:25
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW: STRZYLAK S
S1: MACIEJEWSKI M
S2: GADZINA M
ES: KAPA
VIS:
07-02-2019 20:30
mecz nr: 126 TV
Cerrad Czarni RadomAluron Virtu Warta Zawiercie3:1 25:21 19:25 26:24 30:28
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW: JASIŃSKI D
S1: KOLENDOWSKI M
S2: LITWIN J
ES: KOZIEŁ
VIS:

Kolejka nr 19wróć na początek

11-02-2019 20:30
mecz nr: 127 TV
Cerrad Czarni RadomChemik Bydgoszcz3:1 23:25 25:23 25:14 25:21
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: KRÓL P
S2: PINDRAL S
ES: KOZIEŁ
VIS:
16-01-2019 20:30
mecz nr: 128 TV
GKS KatowiceAluron Virtu Warta Zawiercie3:0 25:20 25:19 27:25
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: LAGIERSKI M
S2: WEINER M
ES: LASOK
VIS:
09-02-2019
mecz nr: 129
ONICO WarszawaDrużyna wykluczona z PL
09-02-2019 17:30
mecz nr: 130 TV
Cuprum LubinMKS Będzin3:0 25:20 25:22 25:23
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW: LEMEK A
S1: SKOWROŃSKI P
S2: WOLSKI Z
ES: JARZĘBICKA
VIS:
10-02-2019 14:45
mecz nr: 131 TV
Asseco Resovia RzeszówPGE Skra Bełchatów3:1 23:25 25:17 25:23 25:22
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW: STRZYLAK S
S1: BUDZIK M
S2: WEINER M
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
09-02-2019 14:45
mecz nr: 132 TV
Jastrzębski WęgielZAKSA Kędzierzyn - Koźle0:3 20:25 19:25 20:25
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW: JACYNA G
S1: HERBIK M
S2: NIEWIAROWSKA M
ES: KRUK
VIS:
10-02-2019 17:30
mecz nr: 133 TV
Indykpol AZS OlsztynTrefl Gdańsk2:3 25:20 16:25 18:25 25:19 11:15
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW: DUDEK P
S1: LAGIERSKI M
S2: TWARDOWSKI M
ES: NASIŁOWSKI
VIS:

Kolejka nr 20wróć na początek

15-02-2019 17:30
mecz nr: 134 TV
Chemik BydgoszczIndykpol AZS Olsztyn3:1 25:19 20:25 25:23 25:20
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW: JASIŃSKI D
S1: FLIS T
S2: BURKIEWICZ P
ES: MATUSZAK
VIS:
17-02-2019 14:45
mecz nr: 135 TV
Trefl GdańskJastrzębski Węgiel1:3 20:25 25:19 22:25 26:28
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW: MATUSIAK C
S1: MACIEJEWSKI M
S2: MAKOWSKI J
ES: BROŻYNA
VIS:
16-02-2019 14:45
mecz nr: 136 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleAsseco Resovia Rzeszów0:3 17:25 21:25 21:25
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW:
S1: TWARDOWSKI M
S2: PINDRAL S
ES: KRUK
VIS:
17-02-2019 17:30
mecz nr: 137 TV
PGE Skra BełchatówCuprum Lubin3:1 25:20 21:25 25:21 25:19
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: NIEWIAROWSKA M
S2: SKOWROŃSKI P
ES: KRUK
VIS:
14-02-2019 20:30
mecz nr: 138 TV
ONICO WarszawaMKS Będzin3:0 25:22 25:20 25:22
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: GADZINA M
S2: KOLENDOWSKI M
ES: ADAMIEC
VIS:
16-02-2019
mecz nr: 139
Drużyna wykluczona z PLAluron Virtu Warta Zawiercie
16-02-2019 17:30
mecz nr: 140 TV
GKS KatowiceCerrad Czarni Radom3:0 25:15 25:17 31:29
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW: DUDEK P
S1: WOLSKI Z
S2: MICHLIC A
ES: LASOK
VIS:

Kolejka nr 21 [środa]wróć na początek

20-02-2019 18:30
mecz nr: 141
GKS KatowiceChemik Bydgoszcz3:1 22:25 25:18 25:20 25:13
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW:
S1: NIEWIAROWSKA M
S2: SKOWROŃSKI P
ES: LASOK
VIS:
20-02-2019
mecz nr: 142
Cerrad Czarni RadomDrużyna wykluczona z PL
20-02-2019 18:00
mecz nr: 143
Aluron Virtu Warta ZawiercieMKS Będzin3:1 25:22 25:20 22:25 27:25
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW:
S1: MICHLIC A
S2: WOLSKI Z
ES: BEDNAREK
VIS:
20-02-2019 20:30
mecz nr: 144 TV
ONICO WarszawaPGE Skra Bełchatów2:3 21:25 17:25 30:28 25:16 16:18
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW: MATUSIAK C
S1: MACIEJEWSKI M
S2: MAKOWSKI J
ES: TROCIŃSKI
VIS:
20-02-2019 18:00
mecz nr: 145
Cuprum LubinZAKSA Kędzierzyn - Koźle0:3 18:25 22:25 22:25
obsada sędziowska:KT: SUPERLAK E
KW:
S1: LITWIN J
S2: FLIS T
ES: BARTŁOMIEJCZAK
VIS:
20-02-2019 17:30
mecz nr: 146 TV
Asseco Resovia RzeszówTrefl Gdańsk3:1 25:21 25:16 19:25 29:27
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: BUDZIK M
S2: KRÓL P
ES: TOBIASZ
VIS:
20-02-2019 18:00
mecz nr: 147
Jastrzębski WęgielIndykpol AZS Olsztyn2:3 31:33 25:21 27:25 22:25 13:15
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: PINDRAL S
S2: GADZINA M
ES: KRUK
VIS:

Kolejka nr 22wróć na początek

25-02-2019 17:30
mecz nr: 148 TV
Chemik BydgoszczJastrzębski Węgiel0:3 19:25 20:25 23:25
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: SKOWROŃSKI P
S2: WOLSKI Z
ES: MATUSZAK
VIS:
24-02-2019 17:30
mecz nr: 149 TV
Indykpol AZS OlsztynAsseco Resovia Rzeszów3:0 25:22 25:22 25:18
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: BURKIEWICZ P
S2: KOLENDOWSKI M
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
23-02-2019 20:30
mecz nr: 150 TV
Trefl GdańskCuprum Lubin3:0 25:20 25:17 25:21
obsada sędziowska:KT: KAJZER J
KW:
S1: HERBIK M
S2: NIEWIAROWSKA M
ES: BROŻYNA
VIS:
23-02-2019 14:45
mecz nr: 151 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleONICO Warszawa1:3 17:25 25:23 21:25 23:25
obsada sędziowska:KT: MALICKI R
KW: JACYNA G
S1: LAGIERSKI M
S2: KRÓL P
ES: KRUK
VIS:
24-02-2019 14:45
mecz nr: 152 TV
PGE Skra BełchatówAluron Virtu Warta Zawiercie3:2 15:25 23:25 25:23 25:16 15:13
obsada sędziowska:KT: MURCZKIEWICZ W
KW:
S1: PINDRAL S
S2: TWARDOWSKI M
ES: OLSZYCKA
VIS:
25-02-2019 20:30
mecz nr: 153 TV
MKS BędzinCerrad Czarni Radom1:3 25:23 12:25 28:30 19:25
obsada sędziowska:KT: KAPKA J
KW:
S1: MAKOWSKI J
S2: MACIEJEWSKI M
ES: TOBIASZ
VIS:
23-02-2019
mecz nr: 154
Drużyna wykluczona z PLGKS Katowice

Kolejka nr 23wróć na początek

02-03-2019
mecz nr: 155
Drużyna wykluczona z PLChemik Bydgoszcz
01-03-2019 20:30
mecz nr: 156 TV
GKS KatowiceMKS Będzin3:2 25:20 18:25 25:15 19:25 15:6
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW:
S1: MAROSZEK W
S2: BUDZIK M
ES: LASOK
VIS:
02-03-2019 14:45
mecz nr: 157 TV
Cerrad Czarni RadomPGE Skra Bełchatów2:3 25:20 25:21 20:25 21:25 10:15
obsada sędziowska:KT: MICHALAK S
KW:
S1: LAGIERSKI M
S2: KRÓL P
ES: KOZIEŁ
VIS:
03-03-2019 14:45
mecz nr: 158 TV
Aluron Virtu Warta ZawiercieZAKSA Kędzierzyn - Koźle1:3 25:22 19:25 21:25 16:25
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: KOLENDOWSKI M
S2: LITWIN J
ES: KAPA
VIS:
02-03-2019 17:30
mecz nr: 159 TV
ONICO WarszawaTrefl Gdańsk3:0 25:19 25:17 25:18
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: FLIS T
S2: GADZINA M
ES: TROCIŃSKI
VIS:
03-03-2019 17:30
mecz nr: 160 TV
Cuprum LubinIndykpol AZS Olsztyn1:3 25:19 22:25 20:25 21:25
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW: STRZYLAK S
S1: SKOWROŃSKI P
S2: MICHLIC A
ES: JARZĘBICKA
VIS:
02-03-2019 20:30
mecz nr: 161 TV
Asseco Resovia RzeszówJastrzębski Węgiel3:0 25:21 25:21 25:17
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW: DUDEK P
S1: TWARDOWSKI M
S2: BURKIEWICZ P
ES: STARAKIEWICZ
VIS:

Kolejka nr 24wróć na początek

11-03-2019 17:30
mecz nr: 162 TV
Chemik BydgoszczAsseco Resovia Rzeszów1:3 20:25 25:22 16:25 15:25
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW:
S1: BUDZIK M
S2: MAROSZEK W
ES: MATUSZAK
VIS:
07-03-2019 17:30
mecz nr: 163 TV
Jastrzębski WęgielCuprum Lubin3:0 25:18 25:20 25:17
obsada sędziowska:KT: WOŁKOWYCKI A
KW:
S1: LITWIN J
S2: FLIS T
ES: KRUK
VIS:
08-03-2019 20:30
mecz nr: 164 TV
Indykpol AZS OlsztynONICO Warszawa1:3 19:25 21:25 25:20 18:25
obsada sędziowska:KT: KAWIAK B
KW:
S1: WEINER M
S2: KRÓL P
ES: NASIŁOWSKI
VIS:
08-03-2019 17:30
mecz nr: 165 TV
Trefl GdańskAluron Virtu Warta Zawiercie1:3 17:25 25:21 26:28 23:25
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW:
S1: MAKOWSKI J
S2: MACIEJEWSKI M
ES: BROŻYNA
VIS:
10-03-2019 20:30
mecz nr: 166 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźleCerrad Czarni Radom3:1 25:21 23:25 25:23 25:23
obsada sędziowska:KT: SOROKA B
KW:
S1: MICHLIC A
S2: WOLSKI Z
ES: ŁEMPICKI
VIS:
07-03-2019 20:30
mecz nr: 167 TV
PGE Skra BełchatówGKS Katowice3:1 25:20 23:25 25:23 25:15
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: HERBIK M
S2: NIEWIAROWSKA M
ES: OLSZYCKA
VIS:
09-03-2019
mecz nr: 168
MKS BędzinDrużyna wykluczona z PL

Kolejka nr 25wróć na początek

15-03-2019 20:30
mecz nr: 169 TV
MKS BędzinChemik Bydgoszcz1:3 22:25 25:23 18:25 20:25
obsada sędziowska:KT: PARZYKOWSKI H
KW: STRZYLAK S
S1: LITWIN J
S2: KOLENDOWSKI M
ES: KAPA
VIS:
16-03-2019
mecz nr: 170
Drużyna wykluczona z PLPGE Skra Bełchatów
16-03-2019 14:45
mecz nr: 171 TV
GKS KatowiceZAKSA Kędzierzyn - Koźle1:3 26:24 18:25 18:25 22:25
obsada sędziowska:KT: KWIECIŃSKI M
KW:
S1: GADZINA M
S2: FLIS T
ES: KRUK
VIS:
16-03-2019 17:30
mecz nr: 172 TV
Cerrad Czarni RadomTrefl Gdańsk3:0 25:23 25:21 25:22
obsada sędziowska:KT: SZEWCZYK G
KW:
S1: MAROSZEK W
S2: BUDZIK M
ES: KOZIEŁ
VIS:
17-03-2019 14:45
mecz nr: 173 TV
Aluron Virtu Warta ZawiercieIndykpol AZS Olsztyn3:0 25:15 25:21 25:22
obsada sędziowska:KT: SEMENIUK A
KW:
S1: NIEWIAROWSKA M
S2: HERBIK M
ES: TOBIASZ
VIS:
17-03-2019 20:30
mecz nr: 174 TV
ONICO WarszawaJastrzębski Węgiel3:0 27:25 25:15 25:21
obsada sędziowska:KT: PACHNIEWICZ B
KW: LEMEK A
S1: PINDRAL S
S2: SKOWROŃSKI P
ES: TROCIŃSKI
VIS:
15-03-2019 17:30
mecz nr: 175 TV
Cuprum LubinAsseco Resovia Rzeszów3:0 25:22 25:22 28:26
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW:
S1: LAGIERSKI M
S2: WEINER M
ES: JARZĘBICKA
VIS:

Kolejka nr 26wróć na początek

20-03-2019 20:30
mecz nr: 176 TV
ONICO WarszawaChemik Bydgoszcz3:0 25:13 25:22 25:20
obsada sędziowska:KT: SUPA S
KW:
S1: MACIEJEWSKI M
S2: MAKOWSKI J
ES: TROCIŃSKI
VIS:
23-03-2019 14:45
mecz nr: 177 TV
Cuprum LubinAluron Virtu Warta Zawiercie0:3 18:25 22:25 19:25
obsada sędziowska:KT: RATAJCZAK K
KW: JASIŃSKI D
S1: WOLSKI Z
S2: SKOWROŃSKI P
ES: JARZĘBICKA
VIS:
19-03-2019 20:30
mecz nr: 178 TV
Asseco Resovia RzeszówCerrad Czarni Radom3:1 25:22 18:25 25:21 25:20
obsada sędziowska:KT: URBAŃSKI A
KW:
S1: KRÓL P
S2: BUDZIK M
ES: STARAKIEWICZ
VIS:
19-03-2019 17:30
mecz nr: 179 TV
GKS KatowiceJastrzębski Węgiel1:3 21:25 18:25 28:26 18:25
obsada sędziowska:KT: TOKARSKI Z
KW:
S1: BURKIEWICZ P
S2: TWARDOWSKI M
ES: LASOK
VIS:
23-03-2019
mecz nr: 180
Indykpol AZS OlsztynDrużyna wykluczona z PL
23-03-2019 17:30
mecz nr: 181 TV
Trefl GdańskMKS Będzin2:3 25:18 25:21 23:25 32:34 11:15
obsada sędziowska:KT: GRZANKA R
KW:
S1: MICHLIC A
S2: HERBIK M
ES: BROŻYNA
VIS:
24-03-2019 14:45
mecz nr: 182 TV
ZAKSA Kędzierzyn - KoźlePGE Skra Bełchatów3:1 25:23 38:36 19:25 25:23
obsada sędziowska:KT: SZMYDYŃSKI K
KW: DUDEK P
S1: MAROSZEK W
S2: LAGIERSKI M
ES: KRUK
VIS: