faza zasadnicza

Pobierz

Kolejka nr 1wróć na początek

12-10-2017 16:00
mecz nr: 1
AZS PWSZ I NysaUKS Strzelce Opolskie3:0 25:14 25:14 25:17
15-10-2017 13:00
mecz nr: 2
MMKS I Kędzierzyn - KoźleUKS Mickiewicz Kluczbork3:0 25:9 25:13 25:9
14-10-2017 11:00
mecz nr: 3
MMKS II Kędzierzyn - KoźleAZS PWSZ II Nysa3:1 20:25 25:7 25:17 25:22

Kolejka nr 2wróć na początek

21-10-2017 11:00
mecz nr: 4
UKS Strzelce OpolskieAZS PWSZ II Nysa3:0 25:10 25:18 25:17
21-10-2017 13:00
mecz nr: 5
MMKS I Kędzierzyn - KoźleMMKS II Kędzierzyn - Koźle3:0 25:8 25:16 25:15
22-10-2017 10:00
mecz nr: 6
AZS PWSZ I NysaUKS Mickiewicz Kluczbork3:0 25:18 25:13 25:19

Kolejka nr 3wróć na początek

28-10-2017 12:00
mecz nr: 7
MMKS I Kędzierzyn - KoźleUKS Strzelce Opolskie3:0 25:14 25:15 25:9
26-10-2017 16:00
mecz nr: 8
AZS PWSZ II NysaAZS PWSZ I Nysa0:3 16:25 9:25 12:25
28-10-2017 10:00
mecz nr: 9
MMKS II Kędzierzyn - KoźleUKS Mickiewicz Kluczbork3:1 25:23 25:23 17:25 25:21

Kolejka nr 4wróć na początek

04-11-2017 9:30
mecz nr: 10
UKS Strzelce OpolskieUKS Mickiewicz Kluczbork1:3 13:25 25:21 21:25 21:25
04-11-2017 13:00
mecz nr: 11
MMKS II Kędzierzyn - KoźleAZS PWSZ I Nysa0:3 12:25 18:25 21:25
04-11-2017 11:00
mecz nr: 12
MMKS I Kędzierzyn - KoźleAZS PWSZ II Nysa3:0 25:8 25:13 25:12

Kolejka nr 5wróć na początek

11-11-2017 12:00
mecz nr: 13
AZS PWSZ II NysaUKS Strzelce Opolskie1:3 17:25 17:25 25:17 20:25
11-11-2017 11:00
mecz nr: 14
MMKS II Kędzierzyn - KoźleMMKS I Kędzierzyn - Koźle0:3 16:25 14:25 10:25
12-11-2017 15:00
mecz nr: 15
UKS Mickiewicz KluczborkAZS PWSZ I Nysa1:3 13:25 10:25 25:16 13:25

Kolejka nr 6wróć na początek

11-11-2017 15:00
mecz nr: 16
UKS Strzelce OpolskieAZS PWSZ I Nysa0:3 7:25 12:25 11:25
19-11-2017 13:00
mecz nr: 17
UKS Mickiewicz KluczborkMMKS I Kędzierzyn - Koźle0:3 16:25 20:25 23:25
18-11-2017 11:00
mecz nr: 18
AZS PWSZ II NysaMMKS II Kędzierzyn - Koźle0:3 12:25 11:25 18:25

Kolejka nr 7wróć na początek

25-11-2017 13:00
mecz nr: 19
MMKS II Kędzierzyn - KoźleUKS Strzelce Opolskie3:1 16:25 25:17 25:21 25:23
25-11-2017 12:00
mecz nr: 20
AZS PWSZ II NysaUKS Mickiewicz Kluczbork0:3 20:25 11:25 25:27
30-11-2017 16:45
mecz nr: 21
MMKS I Kędzierzyn - KoźleAZS PWSZ I Nysa0:3 23:25 26:28 19:25

Kolejka nr 8wróć na początek

09-12-2017 11:00
mecz nr: 22
UKS Strzelce OpolskieMMKS I Kędzierzyn - Koźle0:3 14:25 20:25 14:25
07-12-2017 16:00
mecz nr: 23
AZS PWSZ I NysaAZS PWSZ II Nysa3:0 26:24 25:8 25:16
06-01-2018 11:00
mecz nr: 24
UKS Mickiewicz KluczborkMMKS II Kędzierzyn - Koźle3:2 25:21 26:24 14:25 22:25 15:12

Kolejka nr 9wróć na początek

31-01-2018 15:30
mecz nr: 25
UKS Mickiewicz KluczborkUKS Strzelce Opolskie
13-01-2018 12:00
mecz nr: 26
AZS PWSZ I NysaMMKS II Kędzierzyn - Koźle3:1 25:23 25:20 20:25 25:19
13-01-2018 10:00
mecz nr: 27
AZS PWSZ II NysaMMKS I Kędzierzyn - Koźle0:3 9:25 18:25 20:25

Kolejka nr 10wróć na początek

03-02-2018 11:00
mecz nr: 28
UKS Strzelce OpolskieMMKS II Kędzierzyn - Koźle
03-02-2018 10:00
mecz nr: 29
UKS Mickiewicz KluczborkAZS PWSZ II Nysa
03-02-2018 11:00
mecz nr: 30
AZS PWSZ I NysaMMKS I Kędzierzyn - Koźle