faza zasadnicza

Pobierz

Kolejka nr 1wróć na początek

14-10-2017 17:00
mecz nr: 1
NKS START NamysłówMKS POGOŃ PRUDNIK3:2 25:23 19:25 18:25 25:16 15:10
14-10-2017 17:00
mecz nr: 2
LUKS AZYMEK ZdzieszowiceKS MIRAŻ Głubczyce3:0 25:20 25:18 25:19
14-10-2017 17:00
mecz nr: 3
SPS GłogówekMMKS Kędzierzyn - Koźle2:3 26:24 25:15 18:25 18:25 14:16

Kolejka nr 2wróć na początek

28-10-2017 12:00
mecz nr: 4
MKS POGOŃ PRUDNIKMMKS Kędzierzyn - Koźle3:2 25:19 21:25 25:22 24:26 15:8
28-10-2017 17:00
mecz nr: 5
KS MIRAŻ GłubczyceSPS Głogówek0:3 16:25 17:25 18:25
28-10-2017 18:00
mecz nr: 6
NKS START NamysłówLUKS AZYMEK Zdzieszowice3:0 25:20 25:22 25:22

Kolejka nr 3wróć na początek

04-11-2017 17:00
mecz nr: 7
LUKS AZYMEK ZdzieszowiceMKS POGOŃ PRUDNIK1:3 23:25 15:25 25:20 19:25
04-11-2017 17:00
mecz nr: 8
SPS GłogówekNKS START Namysłów2:3 21:25 25:23 25:22 18:25 13:15
04-11-2017 15:00
mecz nr: 9
MMKS Kędzierzyn - KoźleKS MIRAŻ Głubczyce3:0 25:19 25:13 25:15

Kolejka nr 4wróć na początek

18-11-2017 12:00
mecz nr: 10
MKS POGOŃ PRUDNIKKS MIRAŻ Głubczyce3:1 21:25 25:12 25:17 25:17
18-11-2017 13:00
mecz nr: 11
MMKS Kędzierzyn - KoźleNKS START Namysłów3:1 25:16 20:25 25:19 25:22
18-11-2017 17:00
mecz nr: 12
LUKS AZYMEK ZdzieszowiceSPS Głogówek0:3 26:28 15:25 16:25

Kolejka nr 5wróć na początek

02-12-2017 17:00
mecz nr: 13
SPS GłogówekMKS POGOŃ PRUDNIK3:0 25:21 25:16 25:14
02-12-2017 11:00
mecz nr: 14
MMKS Kędzierzyn - KoźleLUKS AZYMEK Zdzieszowice3:1 28:26 17:25 25:23 25:21
02-12-2017 VO
mecz nr: 15
KS MIRAŻ GłubczyceNKS START Namysłów0:3 0:25 0:25 0:25

Kolejka nr 6wróć na początek

16-12-2017 12:00
mecz nr: 16
MKS POGOŃ PRUDNIKNKS START Namysłów1:3 25:23 15:25 24:26 21:25
16-12-2017 VO
mecz nr: 17
KS MIRAŻ GłubczyceLUKS AZYMEK Zdzieszowice0:3 0:25 0:25 0:25
16-12-2017 11:00
mecz nr: 18
MMKS Kędzierzyn - KoźleSPS Głogówek3:0 25:21 25:20 25:19

Kolejka nr 7wróć na początek

10-02-2018 11:00
mecz nr: 19
MMKS Kędzierzyn - KoźleMKS POGOŃ PRUDNIK
10-02-2018 VO
mecz nr: 20
SPS GłogówekKS MIRAŻ Głubczyce3:0 25:0 25:0 25:0
10-02-2018 17:00
mecz nr: 21
LUKS AZYMEK ZdzieszowiceNKS START Namysłów

Kolejka nr 8wróć na początek

24-02-2018 12:00
mecz nr: 22
MKS POGOŃ PRUDNIKLUKS AZYMEK Zdzieszowice
24-02-2018 18:00
mecz nr: 23
NKS START NamysłówSPS Głogówek
24-02-2018 VO
mecz nr: 24
KS MIRAŻ GłubczyceMMKS Kędzierzyn - Koźle0:3 0:25 0:25 0:25

Kolejka nr 9wróć na początek

03-03-2018 VO
mecz nr: 25
KS MIRAŻ GłubczyceMKS POGOŃ PRUDNIK0:3 0:25 0:25 0:25
03-03-2018 18:00
mecz nr: 26
NKS START NamysłówMMKS Kędzierzyn - Koźle
03-03-2018 17:00
mecz nr: 27
SPS GłogówekLUKS AZYMEK Zdzieszowice

Kolejka nr 10wróć na początek

17-03-2018 12:00
mecz nr: 28
MKS POGOŃ PRUDNIKSPS Głogówek
17-03-2018 17:00
mecz nr: 29
LUKS AZYMEK ZdzieszowiceMMKS Kędzierzyn - Koźle
17-03-2018 VO
mecz nr: 30
NKS START NamysłówKS MIRAŻ Głubczyce3:0 25:0 25:0 25:0